
IKEA KOMPLEMENT(094.369.84), висувна полиця з перегородкою, темно-сірий/світло-сірий
3 209 ₴
2 856,01 ₴
- Під замовлення
- Код: 094.369.84
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Безкоштовна 10-річна гарантія. Ви можете знайти умови гарантії в брошурі.
Ви можете легко перевірити та дістатися до своїх речей, оскільки лоток висувається.
Ковзає повільно, безшумно та м'яко завдяки вбудованому демпферу.
Відділення полегшують упорядкування та пошук дрібних речей, як-от шарфів, ременів і краваток.
Великі відділення ззаду, менші відділення спереду для легкого доступу.
15 відділень.
Доступний у кількох варіантах ширини.
Можна комплектуватися скляною полицею KOMPLEMENT, щоб вміст лотка було видно зверху.
Висувний лотокДВП, фольга, меламінова фольга
ДВП, плівка
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота | 6.3 см |
| Глибина | 33.3 см |
| Корпус, глиб | 35 см |
| Корпус, шир | 75 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Внутрішній органайзер, Розсувний інтер'єр |
| Ширина | 71.1 см |
- Ціна: 2 856,01 ₴
