
IKEA BESTÅ(194.358.99), Тумба під телевізор з ящиками та дверцятами, чорно-коричневий/дубовий шпон Studsviken
17 187 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.358.99
Відправка з 14 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відчутна текстура поверхні робить передню частину STUDSVIKEN глибокою та теплою.
Фронт може мати сучасний або традиційний вигляд, залежно від того, які ручки та кнопки ви виберете.
Завдяки вбудованій системі плавного закривання функція, ящики закриваються тихо і м'яко.
Ви можете зручно заховати кабелі від телевізора та інших пристроїв, і при цьому мати їх під рукою, т.к. у задній частині корпусу телевізора є кілька отворів для кабелів.
Дві висувні шухляди дозволяють легко зберігати пульти дистанційного ке
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 42 см |
| Глибина ящика (всередині) | 32.5 см |
| Завантаження на верхню панель | 50 кг |
| Колір | коричневий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження на ящик | 10 кг |
| Навантаження на полицю | 20 кг |
| Ширина | 180 см |
| Ширина ящика (всередині) | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 187 ₴







