
IKEA HJÄLPA(994.283.19), штанга + 2 штанги + 2 комплекти фурнітури, регульований/білий
955 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.283.19
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Внутрішні аксесуари HJÄLPA розроблені, щоб дозволити вам персоналізувати простір усередині вашого рішення для зберігання PLATSA. Рейки, кошики, гачки та полиці допоможуть вам максимально використати доступний простір і зберегти речі в порядку.
Регульована штанга для одягу дозволяє легко налаштувати рішення відповідно до ваших потреб.
Не забудьте про вішалки! У нас є всі типи та стилі на вибір, незалежно від того, чи ви вішаєте свою найкращу сукню чи свою найважчу зимову куртку.
Підходить до корпусів PLATSA глибиною 55 см.
Підходить до системи зберігання PLATSA.
Поруч для одягу можна відрегулювати на потрібну довжину від 30 до 47 см.
Регульована штанга для одягусталь, епоксидне/поліефірне порошкове
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 см |
| Глибина | 36 см |
| Корпус, глиб | 55 см |
| Корпус, шир | 60 см |
| Максимальна ширина | 47 см |
| Мінімальна ширина | 30 см |
| Тип | Вішалка для одягу |
| Ширина | 53.8 см |
- Ціна: 955 ₴
