
IKEA PAX / HASVIK(394.993.19), гардероб, темно-сірий/темно-сірий
27 983 ₴
- Немає в наявності
- Код: 394.993.19
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Безкоштовна 10-річна гарантія. Ви можете знайти умови гарантії в брошурі.
Ви можете легко налаштувати свою готову до використання комбінацію PAX/KOMPLEMENT за допомогою інструменту планування PAX.
Ніжки, що регулюються по висоті, допоможуть компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Розсувні двері забезпечують більше місця для меблів, оскільки вони не займають місця у відкритому стані.
Soft close інтегровано в напрямні та захоплює двері, коли вони рухаються по напрямних, тому вони відкриваються та закриваються повільно, тихо та плавно.
Сітчастий кошик дихає і чудово підходить для зберігання складеного одягу, шкарпеток або аксесуарів.
Для розсувних дверей не потрібні ручки чи ручки. Це створює позачасовий вигляд, який легко поєднувати з різними стилями.
Щоб зібрати для цих меблів потрібні дві людини.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Мінімальна висота стелі: 240 см.
Інтер'єрні аксесуари, які допоможуть організувати інтер'єр шафа, продається окремо.
Вішалка для одягу вміщує приблизно 40 сорочок на вішалках.
Каркас гардеробаДСП, ДСП і ДВП із стільниковим наповнювачем (100% перероблений папір), пластикова окантовка, вуглецева окантовка, паперова фольга
ДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір), АБС-пластик, акрилова фарба
алюміній, анодований
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
ДСП, паперова фольга
Протріть тканиною, змоченою у воді або засобом для миття вікон.
Протріть м’яким миючим засобом
Протріть зволоженою тканиною м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Меблі потрібно прикріпити до стіни за допомогою кріплення, яке входить у комплект.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 79 кг |
| Висота | 236.4 см |
| Властивості | З полицями, М'яке закривання, з штангами для одягу |
| Глибина | 66 см |
| Двері | Розсувні двері |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 27 983 ₴
