
IKEA KOMPLEMENT(894.370.60), висувна полиця з перегородкою, темно-сірий/світло-сірий
3 816 ₴
3 396,24 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.370.60
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Безкоштовна 10-річна гарантія. Ви можете знайти умови гарантії в брошурі.
Ви можете легко перевірити та дістатися до своїх речей, оскільки лоток висувається.
Ковзає повільно, безшумно та м'яко завдяки вбудованому демпферу.
Відділення полегшують упорядкування та пошук дрібних речей, як-от шарфів, ременів і краваток.
Великі відділення ззаду, менші відділення спереду для легкого доступу.
18 відділень.
Доступний у кількох варіантах ширини.
Можна комплектуватися скляною полицею KOMPLEMENT, щоб вміст лотка було видно зверху.
Висувний лотоклегка деревина твердих порід, фольга, меламінова фольга
ДВП, фольга, меламінова фольга
ДВП, фольга
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 6.3 см |
| Глибина | 56.3 см |
| Колір | Сірий |
| Корпус, глиб | 58 см |
| Корпус, шир | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Тип | Внутрішній органайзер, Розсувний інтер'єр |
| Ширина | 96.5 см |
- Ціна: 3 396,24 ₴
