
IKEA METOD(594.975.07), навісна шафа з полицями, білий/матовий антрацит Nickebo
3 729 ₴
- Немає в наявності
- Код: 594.975.07
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Надійна житлова конструкція; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Ніжки продаються окремо.
Доповнюються ручкою або ручкою.
ДверіОсновні частини:
ДСП
Лицьова частина/задня частина:
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
Край:
Стінна рамаПластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
Рамка:
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Назад:
Петля демпфера для кухніДВП, Акрилова фарба
сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Глибина | 38.6 см |
| Колір | сірий, чорний |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 37.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Тип | Настінна шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 20.0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 729 ₴

