
IKEA LAGKAPTEN / OLOV(995.084.91), письмовий стіл, білий антрацит/білий
3 973 ₴
- Під замовлення
- Код: 995.084.91
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Виберіть ніжки, які вам найбільше подобаються для стільниці - або скористайтеся цією готовою комбінацією. Симетричний картатий візерунок підкреслює декор, але не перевантажує його.
Стільниця має попередні свердління отвори для зручності кріплення до днища рами.
Край з малюнком, що імітує дерев'яну фанеру, додає елегантності.
Полегшена дошка - це міцний і легкий матеріал з дерев'яним каркасом, ДСП або ДВП і наповнювачем з переробленого паперу. Його виробництво потребує менше сировини та його легко транспортувати, що зменшує вплив на навколишнє середовище.
Стільницю можна встановити на потрібній висоті, оскільки ніжки регулюються. від 60 до 90 см.
Залежно від місцевих умов продукт може бути для переробки або відновлення енергії.
ВгоруДВП, Акрилова фарба, акрилова фарба з тисненням, пластикова окантовка, наповнювач паперу зі стільниковою структурою (мінімум 70% переробленого), ДСП, ДВП
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
поліамідний пластик
Поліпропіленовий пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.4 кг |
| Довжина | 140 см |
| Максимальна висота | 93 см |
| Мінімальна висота | 63 см |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 3 973 ₴







