
IKEA METOD(594.869.00), 2 передні панелі посудомийної машини, Stensund світло-зелений
5 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 594.869.00
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню з теплим і гармонійним виглядом.
Фронтальна частина ящикаДВП, поліуретанова фарба, акрилова фарба
сталь, оцинкована
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 88.0 см |
| Колір | Зелений |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Візерунок борозенки |
| Тип | Фронтали вбудованої посудомийної машини |
| Товщина | 1.9 см |
| Ширина | 60.0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 550 ₴

