
IKEA METOD / MAXIMERA(994.865.59), shaw st n flat/szu/2dr ko, білий/Stensund світло-зелений
13 615 ₴
- Немає в наявності
- Код: 994.865.59
+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні із зеленими фасадами STENSUND ви отримаєте кухню теплого та гармонійного вигляду.
Дякую завдяки вбудованим амортизаторам дверцята зачиняються повільно, тихо та м’яко.
Повністю висувні ящики забезпечують гарний огляд і доступ до вмісту.
Ящики на безшумних направляючих з блокуванням
Дверцята закриваються автоматично
Сільне житлове будівництво ; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Властивості | З кошиком |
| Глибина | 61.8 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Візерунок борозенки |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 615 ₴

