Виберіть ширину та глибину рам відповідно до наявного простору, а потім закінчіть дверима та внутрішніми органайзерами. Довгострокова гарантія довговічності.
Гарантія 10 років. Ознайомтеся з умовами гарантійного талону.
Якщо ви хочете підтримувати порядок усередині, ви можете використовувати внутрішнє обладнання KOMPLEMENT.
Ніжки, які регулюються по висоті, допоможуть компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Двері та салон продаються окремо.
4 корпуси шириною 50 см включені в цю комбінацію.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Щоб зібрати цей предмет меблів, потрібні дві людини.
Якщо ви хочете завершити ваша шафа PAX з розсувними дверима, мінімальна необхідна висота стелі 205 см.
Раму можна встановити у вертикальному положенні, якщо висота стелі становить не менше 202 см. см. Дотримуйтесь інструкцій зі складання в упаковці.
ДСП, ДСП і ДВП із стільниковим наповненням (100% перероблений папір ), пластиковий край, пластиковий край, паперова фольга
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
Меблі потрібно прикріпити до стіни за допомогою кріплення, що входить у комплект.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 201.2 см |
| Глибина | 35.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 199.6 см |
- Ціна: 17 220 ₴

