-11%

IKEA VIHALS(494.421.86), комбінований гардероб, білий
30 962 ₴
27 556,18 ₴
- Під замовлення
- Код: 494.421.86
Відправка з 15 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус шафи легко зібрати завдяки геніальній конструкції з клиновими штифтами, які легко вставляються в попередній - просвердлені отвори.
Більшість сировини, яка використовується у виробництві VIHALS, надходить із відновлюваних джерел.
Комод із 6 ящикамиВерхня панель/ Бічна панель/ Фронтальна панель ящика:
ДСП, акрилова фарба, пластикова окантовка
Нижня панель:
ДСП, паперова фольга, фарба, пластикова окантовка
Перегородка:
ДСП , Паперова фольга, Пластикова окантовка
Задня панель/ Дно ящика:
ДВП
Бічна сторона шухляди/ Задня шухляда:
Шафа/2 дверіДСП
Верх панель/полиця:
ДСП, акрилова фарба, паперова фольга, пластикова окантовка
Бічна панель/ Нижня панель/ Перегородка/ Двері:
ДСП, Акрилова фарба, Пластикова окантовка
Задня панель:
ДВП
Дзеркало:
скло
Рамка:
ДСП, паперова фольга, пластикова окантовка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 162 кг |
| Висота | 200 см |
| Властивості | З полицями, З ящиком, з штангами для одягу |
| Глибина | 57 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, З рамою, Дзеркальне скло |
| Ширина | 245 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 556,18 ₴



