
IKEA METOD / MAXIMERA(494.979.42), sht st високий/мікро ш, білий/матовий антрацит Nickebo
11 360 ₴
- Немає в наявності
- Код: 494.979.42
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ящик закривається повільно, тихо та м'яко завдяки вбудованим заслінкам.
Повністю висувна нижня/висока шафа з ящиками для гарного огляду та доступу до вмісту.
Шухляда з плавним ходом, що самозакривається, із блокуванням.
Відстань можна регулювати відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можна встановити з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
Фронт ящикаДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблено)
Пластиковий кант (мінімум 50% перероблений)
Висока шафа для холодильника/плитиДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, оцинкована
нержавіюча сталь
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть за допомогою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 148.0 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 61.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 11 360 ₴


