
IKEA SMÅSTAD / PLATSA(194.263.57), гардероб, біла біла рама/з 2 штангами для одягу
11 967 ₴
10 650,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.263.57
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ваша дитина може використовувати цю шафу протягом багатьох років, оскільки вона достатньо глибока, щоб вмістити вішалки для дорослих, і має функції, які можуть можна пересувати, коли дитина росте.
У комплект входять регульовані ніжки, завдяки яким він стійко стоїть навіть на нерівній підлозі.
Поставляється з 2 штангами для одягу та 2 гачками LÄTTHET і затискачем.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Ручки та ручки продаються окремо.
Чахол/полицяДВП, паперова фольга, ДСП, наповнювач із стільникового паперу (100% перероблений)
ДВП, ДВП, акрилова фарба
сталь, мідь з покриттям
ацетальний пластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, оцинкований поліпропіленовий пластик
Регульована штанга для одягусталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик
синтетичний гума
сталь, епоксидний/поліефірний порошок покриття
УВАГА! НЕБЕЗПЕКА ПЕРЕКИДАННЯ - Незакріплені меблі можуть перекинутися. Вони мають бути прикріплені до стіни за допомогою захисного пристрою, що входить у комплект, щоб запобігти їх перекиданню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 181 см |
| Властивості | З полицями, М'яке закривання, з штангами для одягу |
| Глибина | 42 см |
| Двері | Двері на петлях |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, З рамою |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 10 650,63 ₴




