
IKEA METOD(294.979.38), нижня шафа/полиці/2 двері, чорний/матовий антрацит Nickebo
9 371 ₴
- Немає в наявності
- Код: 294.979.38
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ви можете налаштувати відстань відповідно до своїх потреб, оскільки полиці можна регулювати.
Сільне житлове будівництво; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ручками або ручками.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо.
ДверіДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластиковий кант (мінімум 50% перероблений)
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікельована
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Висота | 88.0 см |
| Глибина | 39.2 см |
| Корпус, вис | 80.0 см |
| Корпус, глиб | 37.0 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 9 371 ₴


