
IKEA KALLAX(894.426.79), полиця з опорною рамою, ефект сірого дерева/чорний
9 645 ₴
- Під замовлення
- Код: 894.426.79
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Серія KALLAX адаптується до вашого смаку, простору, потреб і бюджету. Гладкі поверхні та закруглені кути створюють відчуття якості, а опорна рама надає легкий вигляд. Персоналізуйте книжкову шафу за допомогою вставок і ящиків.
Простий дизайн із чіткими лініями робить KALLAX універсальним предметом меблів який легко використовувати вдома.
Гладкі поверхні та заокруглені краї надають книжковій шафі продуманий і міцний вигляд.
Полиці ідеально вписуються в шафу, створюючи міцний і однорідний вигляд.
Гнучка та адаптована конструкція означає, що ви можете насолоджуватися KALLAX протягом багатьох років , навіть коли ваші потреби змінюються або коли ви переїжджаєте.
Опорна рама надає книжковій шафі легкий і елегантний вигляд, а також полегшує пилосос під нею.
Поставте улюблені предмети на відкриті полиці або додайте вставки, щоб створити індивідуальне закрите рішення для зберігання.
Для складання цих меблів потрібні дві людини.
Для різних типів стін потрібні різні види кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Можна доповнити вставкою KALLAX, продається окремо.
ПолицяДСП, ДВП, паперова фольга, друкована та тиснена акрилова фарба, наповнювач паперу зі стільниковою структурою (мінімум 70% переробленого), карбоновий пластик, пластиковий край , пластиковий край
сталь, епоксидна смола/ поліефірне порошкове покриття
Протріть вологою тканиною.
Протріть сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи все кріпильне обладнання належним чином затягнуто та за потреби затягніть його.
Протріть сухою тканиною.
Меблі слід прикріпити до стіни за допомогою застібку, що додається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 94 см |
| Глибина | 39 см |
| Двері | Немає дверей |
| Навантаження на полицю | 13 кг |
| Властивості | З полицями, З ніжками |
| Ширина | 147 см |
- Ціна: 9 645 ₴
