
IKEA KIVIK(394.943.69), кутова секція, Антрацит трезунд
44 772 ₴
39 847,08 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.943.69
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
KIVIK - це серія просторих меблів для відпочинку з глибокими м'якими сидіннями та зручною спинкою. Додавши цю кутову секцію, ви отримаєте затишний куточок, де можна згорнутися калачиком, і більше місця для гостей або гарного проведення часу.
Насолоджуйтесь надзвичайно зручним диваном KIVIK із глибокими подушками для сидіння, виготовленими з кишенькових пружин, високопружної піни та поліефірних волокон, які забезпечують міцну підтримку та розслаблюючу м’якість.
Пружини Pocket – це довговічне рішення, яке гарантує, що диван збереже свою форму та комфорт протягом багатьох років.
Тканин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 97 кг |
| Висота | 83 см |
| Висота сидіння | 46 см |
| Глибина | 94 см |
| Глибина сидіння | 58 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 234 см |
- Ціна: 39 847,08 ₴

