
IKEA METOD / MAXIMERA(394.985.41), вправо, вліво, вліво + 2fr/2fr, білий/матовий антрацит Nickebo
16 910 ₴
- Немає в наявності
- Код: 394.985.41
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Ящик закривається повільно, тихо та м'яко завдяки вбудованим заслінкам.
Повністю висувна шухляда для гарного огляду та доступу до вмісту.
Ящики на тихих слайдах із замок
Ящик закривається автоматично
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Гарантія 25 років. Ознайомтеся з умовами гарантійного талону.
Різні типи стін вимагають різних видів кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продаються окремо.
Доповнюється ручка або ручка.
Фронт ящикаДСП
Поліетиленова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП , Меламінова фольга, Меламінова фольга
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 61.6 см |
| Колір | сірий, чорний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий, Тарілка |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Функція | До раковини |
| Ширина | 80.0 см |
- Ціна: 16 910 ₴


