
IKEA METOD / MAXIMERA(094.917.96), нижня шафа/двері, білий/Upplöv матовий темно-бежевий
14 108 ₴
- Немає в наявності
- Код: 094.917.96
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-сірому та бежевому кольорах із вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Ящик закривається повільно, тихо та м'яко завдяки вбудованим амортизаторам.
Повністю висувна шухляда для гарного огляду та доступу до вмісту.
Ящик на тихих слайдах із замок
Ящик закривається автоматично
Дверцята можна встановити з правого або лівого боку .
Відстань можна регулювати відповідно до ваших потреб, оскільки полиці регулюються.
Міцне житлове будівництво; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручками або ручками.
Дверцята/фронт ящикаДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
< /div >Пластиковий кант (мінімум 50% перероблений)
алюміній, епоксидне порошкове покриття
Рамка:ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікельована
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Сталь, Епоксидна смола/ поліефірне порошкове покриття
оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 88.0 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Матовий |
| Тип | Нижній шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 14 108 ₴


