
IKEA METOD(194.929.17), горизонтальна шафа 2 дверцята відкриваються сенсорні, білий/Upplöv матовий антрацит
12 407 ₴
- Немає в наявності
- Код: 194.929.17
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-чорному кольорі з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Дверцята м'яко закриваються завдяки вбудованому гальму
Надійна конструкція корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою .
Фронт ящикаДСП
Пластикова плівка (мінімум 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
алюміній, анодований
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Матовий |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.6 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | Відкриття кнопкове |
| Тип | Настінна шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 12 407 ₴


