
IKEA METOD(195.074.00), кутова навісна шафа з каруселлю, білий/Вальстена білий
9 452 ₴
- Немає в наявності
- Код: 195.074.00
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами VALLSTENA ви отримаєте позачасовий вигляд, який завжди підходить.
Інтервал може можна налаштувати відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можна встановити з правого або лівого боку.
Соцільний дизайн корпусу; товщина 18 мм
Різні типи стін вимагають різного типу кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверіДСП
Поліетиленова плівка
Пластиковий край
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
загартоване скло
сталь
сталь, оцинкована
ацетальний пластик, поліамідний пластик, армований поліамідний пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Настінна шафа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 100.0 см |
| Властивості | З каруселлю |
| Глибина | 67.5 см |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Тарілка |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 67.5 см |
- Ціна: 9 452 ₴

