
IKEA METOD(295.072.54), настінна шафа, білий/Вальстена білий
2 862 ₴
- Немає в наявності
- Код: 295.072.54
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами VALLSTENA ви отримуєте позачасовий вигляд, який завжди підходить.
Двері можна монтується з правого або лівого боку.
Надійна конструкція корпусу; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою .
ДверіДСП
Поліетиленова плівка
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
сталь, нікельована
Протріть ганчіркою, змоченою у воді або м’який миючий засіб.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 40.0 см |
| Глибина | 38.6 см |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Тарілка |
| Тип | Настінна шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 2 862 ₴

