
IKEA METOD(194.930.97), навісна шафа з полицями, білий/Upplöv матовий антрацит
9 110 ₴
- Немає в наявності
- Код: 194.930.97
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами UPPLÖV у матово-чорному кольорі з вбудованою ручкою та скошеними краями ви отримаєте сучасний графічний характер.
Відстань можна регулювати відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можна встановити з правого чи лівого боку.
Міцний дизайн корпусу; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання висоти, глибини та ширини петлі.
Доповнюється ручкою або ручкою .
ДверіДСП
Пластикова плівка (мін. 90% перероблена)
Пластикова окантовка (мінімум 50% перероблено)
алюміній, анодований
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27 кг |
| Зовнішній вигляд | Суцільний колір, Матовий |
| Висота | 80.0 см |
| Глибина | 38.6 см |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Властивості | З полицями |
| Тип | Настінна шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 9 110 ₴


