
IKEA TROFAST(295.153.10), настінна шафа, сірий/темно-сірий
1 726 ₴
- Під замовлення
- Код: 295.153.10
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Завдяки рамам і сітчастим ящикам із серії TROFAST ви можете налаштувати своє рішення для зберігання, щоб піклуватися про великі та маленькі речі , навіть в інших частинах будинку.
Ви можете легко створити власне рішення, поєднавши кілька настінних ящиків для зберігання речей.
Використання настінних шаф для зберігання чудово підходить, особливо якщо у вашій кімнаті обмежений простір.
Ці сітчасті ящики для зберігання надають шафі поєднання повсякденного вигляду, який добре пасує до вашої кімнати підлітка.
Рекомендовано для використання в приміщенні лише.
Не підходить для контакту з харчовими продуктами.
Для різних типів стінок потрібні різні типи кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Додаткове обладнання включено.
Навісна шафаДСП, паперова фольга
Поліпропіленовий пластик
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 21 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 34 см |
- Ціна: 1 726 ₴



