10 років гарантії. Будь ласка, ознайомтеся з положеннями та умовами гарантійного буклету.
Готову комбінацію PAX/KOMPLEMENT можна легко адаптувати до ваших потреб і вподобань за допомогою планування PAX інструмент.
Ніжки, що регулюються по висоті, допоможуть компенсувати будь-які нерівності підлоги.
Розсувні двері забезпечують більше місця для меблів, оскільки вони не займають місця у відкритому стані.
Сітчастий кошик дихає і чудово підходить для зберігання складеного одягу, шкарпеток або аксесуарів.
Для розсувних дверей не потрібні ручки чи ручки. Це створює позачасовий вигляд, який легко поєднувати з різними стилями.
Soft close вбудовано в напрямні та захоплює двері, коли вони рухаються по напрямних, дозволяючи вони відкриваються, а вони закриваються повільно, тихо й м’яко.
Різні типи стін вимагають різних видів кріплення; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Для складання цих меблів потрібні дві людини.
Мінімальна висота стелі: 240 см.
Інтер’єрні аксесуари, які допоможуть організувати інтер’єр гардеробу, продаються окремо.
Каркас гардеробуДСП, ДСП і ДВП із стільниковим наповнювачем (100% перероблений папір), пластикова окантовка, пластикова окантовка Паперова фольга
ДВП, паперова плівка, пластикова окантовка
ДВП, паперова фольга
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
сталь, пігментоване епоксидне/поліефірне порошкове покриття
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 кг |
| Висота | 236.4 см |
| Глибина | 66.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 150.0 см |
- Ціна: 34 785 ₴




