
IKEA METOD(095.073.68), sz up d лід або заморозьте за допомогою 2szu, білий/Вальстена білий
15 696 ₴
- Немає в наявності
- Код: 095.073.68
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами VALLSTENA ви отримаєте позачасовий вигляд, який завжди підходить.
Інтервал може можна налаштувати відповідно до ваших потреб, оскільки полиця регулюється.
Дверцята можна встановити з правого або лівого боку.
Соцільний дизайн корпусу; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
ДверцятаДСП
Поліетиленова плівка
Пластиковий край
ДСП, фольга Меламін, Пластикова окантовка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, нікельований
нержавіюча сталь
Поліпропіленовий пластик
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 248.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Тарілка |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 15 696 ₴

