
IKEA METOD / MAXIMERA(095.074.48), високий стелаж/двері/2двер, білий/Вальстена білий
20 664 ₴
- Немає в наявності
- Код: 095.074.48
- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система METOD надає вам необмежені можливості для проектування кухні вашої мрії. У поєднанні з білими фасадами VALLSTENA ви отримуєте позачасовий вигляд, який завжди підходить.
Ящик MAXIMERA - це плавна і повністю висувна шухляда з вбудованими демпферами, тому закривається повільно, м’яко і безшумно.
Дверцята можна встановити праворуч або ліворуч збоку.
Надійна конструкція шасі; 18 мм завтовшки
Застібні петлі дозволяють установлювати двері без гвинтів, а також полегшують зняття дверей для чищення.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та болти (купуються окремо), які підходять до стін у вашому домі.
Регулювання петлі по висоті, глибині та ширині.
Доповнюється ніжками та плінтусом, продається окремо .
Доповнюється ручкою або ручкою.
Дверцята/фронт ящикаДСП
Поліетиленова плівка
Пластиковий край
Дошка ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
ДВП, акрилова фарба
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Оцинкована сталь
ДСП, меламінова плівка, меламінова плівка
ДСП, меламінова плівка, пластикова окантовка
сталь, оцинкована
сталь, нікельована
Протріть тканиною, змоченою у воді або м’якому мийному засобі.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 248.0 см |
| Властивості | З ящиком |
| Глибина | 61.6 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір, Тарілка |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Тарілка |
| Функція | Для побутової техніки |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 20 664 ₴

