-11%

IKEA KOMPLEMENT(994.370.88), висувна полиця зі вставкою, бежевий/світло-сірий
6 938 ₴
6 174,82 ₴
- Під замовлення
- Код: 994.370.88
Відправка з 16 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'який фетр захищає ваші аксесуари та утримує їх на місці.
Ви можете легко перевірити та дістати свої речі, оскільки лоток висувається.
Він ковзає повільно, безшумно та обережно завдяки вбудованому демпферу.
Можна комплектуватися скляною полицею KOMPLEMENT, щоб було видно вміст лотка зверху.
Висувний лотокФронтальна шухляда:
тверда деревина, фольга, меламінова фольга
Сторона ящика:
ДВП, плівка, меламінова плівка
Задня шухляда/ Дно шухляди:
Вставка з 4 відділеннями/вставка з відділеннямиДВП, фольга
Дерев'яні частини:
ДВП, фольга
Текстильні частини:
Ювелірна вставка 100% поліестер
Дерев'яні частини:
ДВП, фольга
Текстильні частини:
100% поліестер, пінополіуретан 25 кг/м3
Вставка з 4 відділеннями/Вставка для ювелірних виробів/Вставка у відділення
Очистіть за допомогою пилосос або валик для одягу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,6 кг |
| Висота | 6.7 см |
| Глибина | 56.3 см |
| Корпус, глиб | 58 см |
| Корпус, шир | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Внутрішній органайзер, Розсувний інтер'єр |
| Ширина | 96.5 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 174,82 ₴
