
IKEA KOMPLEMENT(194.370.92), висувний піддон з вставкою для взуття, бежевий/світло-сірий
3 816 ₴
3 396,24 ₴
- Під замовлення
- Код: 194.370.92
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
10 років гарантії. Ознайомтеся з положеннями та умовами гарантійного буклету.
Ви можете легко перевірити та отримати доступ до своїх речей, оскільки лоток висувається.
Засувається повільно, безшумно та обережно завдяки вбудованому амортизатору.
Відділення полегшують упорядкування та пошук дрібних речей, як-от шарфів, ременів і краваток.
Великі відділення ззаду, менші відділення спереду для легкого доступу.
15 відділень.
Доступний у кількох варіантах ширини.
Можна комплектуватися скляною полицею KOMPLEMENT, щоб вміст лотка було видно зверху.
Висувний лотокДВП, фольга, меламінова фольга
ДВП, фольга
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 6.3 см |
| Глибина | 56.3 см |
| Корпус, глиб | 58 см |
| Корпус, шир | 75 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Розсувний інтер'єр |
| Ширина | 71.1 см |
- Ціна: 3 396,24 ₴
