-11%

IKEA LAGKAPTEN / ALEX(095.216.04), письмовий стіл, білий
11 603 ₴
10 326,67 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.216.04
Відправка з 15 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТаблицяШафаКомод
ДВП, акрилова фарба, пластикова окантовка, наповнювач із стільникового паперу (мінімум 70% переробленого), ДСП, ДВП
ДСП, Паперова фольга, Акрилова фарба, Акрилова фарба, Пластикова кромка, Пластикова кромка, Пластикова кромка
Основні частини/ Фронт:
ДСП, Акрилова фарба , Паперова фольга, пластикова окантовка
Бічна сторона ящика/ Задня панель ящика:
ДСП, пластикова плівка
Дно ящика:
ДВП, акрилова фарба
Шафа/комод
Протріть вологою тканиною.
Щоб забезпечити найвищу якість, за потреби затягніть гвинти.
Продукт, розроблений і протестований для домашнього використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 73 см |
| Довжина | 140 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 326,67 ₴






