
IKEA LAGKAPTEN / ALEX(195.217.07), письмовий стіл, біла пляма/імітація дуб білий
12 167 ₴
10 828,63 ₴
- Під замовлення
- Код: 195.217.07
Відправка з 15 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
ДВП, акрилова фарба з тисненням і тисненням, пластикова окантовка, наповнювач паперу зі стільниковою структурою (мінімум 70% переробленого), ДСП, ДВП
ДСП, Паперова фольга, Акрилова фарба, Акрилова фарба, Пластикова окантовка, Пластикова окантовка, Пластикова окантовка
ДСП , Акрилова фарба, Паперова фольга, Пластикова окантовка
ДСП, пластикова плівка
ДВП, акрилова фарба
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик
Протріть вологою тканиною.
Щоб забезпечити найвищу якість, за потреби затягніть гвинти.
Продукт розроблено та перевірено для домашнього використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 73 см |
| Довжина | 200 см |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 10 828,63 ₴






