-11%

IKEA ANFALLARE / ALEX(595.216.68), письмовий стіл, бамбук/білий
9 869 ₴
8 783,41 ₴
- Під замовлення
- Код: 595.216.68
Відправка з 15 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Верх
Верх/Рамка / Низ:
бамбук, прозорий акриловий лак
Наповнення:
Ніжка Стільниковий папір (мінімум 70% перероблений), ДСП
Основні частини:
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Ноги:
Поліпропіленовий пластик
ШафаДСП, Паперова фольга, Акрилова фарба, Акрилова фарба, Пластикова кромка, Пластикова кромка, Пластикова кромка
Вгору
Протріть вологою тканиною.
Ніжка/шафа
Протріть вологою тканиною.
За потреби затягніть гвинти, щоб забезпечити найвищу якість.
Продукт, розроблений і протестований для домашнього використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 29 кг |
| Висота | 73 см |
| Довжина | 140 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 783,41 ₴





