
IKEA KOMPLEMENT(394.370.29), висувний піддон з вставкою для взуття, темно-сірий/світло-сірий
4 336 ₴
3 859,04 ₴
- Під замовлення
- Код: 394.370.29
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
10 років гарантії. Ознайомтеся з положеннями та умовами гарантійного буклету.
Ви можете легко перевірити та отримати доступ до своїх речей, оскільки лоток висувається.
Засувається повільно, безшумно та обережно завдяки вбудованому амортизатору.
Відділення полегшують упорядкування та пошук дрібних речей, як-от шарфів, ременів і краваток.
Великі відділення ззаду, менші відділення спереду для легкого доступу.
18 відділень.
Доступний у кількох варіантах ширини.
Можна комплектуватися скляною полицею KOMPLEMENT, щоб вміст лотка було видно зверху.
Висувний лотоклегка деревина твердих порід, фольга, меламінова фольга
ДВП, фольга, меламінова фольга
ДВП, фольга
100% поліестер
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 6.3 см |
| Глибина | 56.3 см |
| Корпус, глиб | 58 см |
| Корпус, шир | 100 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Дерево (включаючи дошку) |
| Тип | Розсувний інтер'єр |
| Ширина | 96.5 см |
- Ціна: 3 859,04 ₴
