
IKEA HJÄLPA(295.336.44), штанга + 2 штанги + 2 комплекти фурнітури, регульований/білий
868 ₴
- Під замовлення
- Код: 295.336.44
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Регульована штанга для одягу дозволяє легко налаштувати рішення відповідно до ваших потреб.
Не забудьте про вішалки! У нас є всі типи та стилі на вибір, незалежно від того, чи ви вішаєте свою найкращу сукню чи свою найважчу зимову куртку.
Підходить до корпусів PLATSA глибиною 40 см.
Підходить до системи зберігання PLATSA.
Поруч для одягу можна відрегулювати на потрібну довжину від 30 до 47 см.
Регульована штанга для одягусталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Поліпропіленовий пластик
синтетичний каучук
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13 см |
| Глибина | 36 см |
| Корпус, глиб | 40 см |
| Корпус, шир | 60 см |
| Максимальне навантаження | 7 кг |
| Максимальна ширина | 47 см |
| Матеріал | Метал |
| Мінімальна ширина | 30 см |
| Ширина | 53.8 см |
- Ціна: 868 ₴

