-11%

IKEA LÄKTARE(095.031.91), конференц-крісло, береза/білий шпон
4 319 ₴
3 843,91 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.031.91
Відправка з 16 квітня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поперекова опора.
СидінняКовшове сидіння:
Шаровий клеєний шпон, березовий шпон, тонований лак, прозорий акриловий лак
Застібка на липучці:
100% нейлон
Подкладка:
Каркас крісла з підлокітникамифанера, тонований лак, прозорий акриловий лак
Каркас:
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Кришка підлокіт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 86 см |
| Висота сидіння | 39 см |
| Глибина | 50 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Перевірено на | 110 кг |
| Ширина | 55 см |
| Ширина сидіння | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 843,91 ₴









