
IKEA SAGESUND(304.903.80), м'який каркас ліжка, Дисерод коричневий
25 813 ₴
22 973,57 ₴
- Під замовлення
- Код: 304.903.80
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Каркас ліжка з м'якою оббивкою має трохи нахилене узголів'я з двома м'якими, затишними подушками, що забезпечують відмінну підтримку спини, коли ви сидите в ліжку. Більш того, чохол усієї рами можна зняти і випрати в пральній машині.
SAGESUND – це м'який, зручний та функціональний каркас ліжка, який надає спальні сучасного та затишного характеру.
Злегка нахилений підголівник із двома великими зручними подушками забезпечує ідеальну підтримку вашої спини, коли ви сидите у ліжку та читаєте чи відпочиваєте з чашкою кави.
Весь чохол каркаса ліжка можна зняти та прати в машині, завдяки чому ваше ліжко SAGESUND залишиться чистим та прослужить довго.
Чохол виготовлений із приємної на дотик тканини Diseröd, яка додає затишку моментам, проведеним у ліжку.
Міцні, масивні ніжки з масиву дуба підкреслюють теплий та природний вид каркасу ліжка.
Під ліжком достатньо місця для контейнерів для зберігання ідеально, якщо ви хочете максимально ефективно використовувати свій простір.
Ви можете зручно пропилососити під каркасом ліжка, щоб підтримувати його у чистоті.
Регульовані боковини ліжка підвісного, олять використовувати матраци різної товщини.
У комплект входить армувальна балка.
Дерев'яна рейкова основа ліжка, матрац та постільна білизна продаються окремо.
100% поліпропілен
100% поліестер (мінімум 90% перероблено)
сталь, Епоксидне/поліестерне порошкове покриття
тверда деревина, фанера
тверда деревина
масив дерева, дубовий шпон, прозорий лак
поліамідний матеріал
Дерево з ламінованим шпоном
100% поліестер – порожнисте волокно (100% перероблене), 100% поліпропілен.
100% поліестер
поліефірна вата
Машинне прання макс. 40 ° C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Праска, макс. 150°С.
Не піддавати хімічному чищенню.
Перед пранням вийміть із наволочки внутрішній наповнювач.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота верху | 100 см |
| Властивості | Чохол, який миється, Голова ліжка, Знімна кришка |
| Вільне місце під ліжком | 20 см |
| Довжина | 215 см |
| Довжина матраца | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | М'який |
| Ширина | 166 см |
| Ширина матраца | 160 см |
- Ціна: 22 973,57 ₴








