
IKEA BESTÅ(695.081.24), настінна шафа/2 двері, темно-сірий/Lappviken темно-сірий
10 233 ₴
9 107,37 ₴
- Під замовлення
- Код: 695.081.24
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Все необхідне для зберігання та організації речей удома. Це лише одна із багатьох, багатьох можливих комбінацій. Виберіть готову комбінацію або створіть власну в інструменті планування модульної системи БЕСТО.
Компактні підвісні шафи підвісні, олять максимально ефективно використовувати простір на стіні.
Регульовані петлі підвісні, олиють регулювати двері як по горизонталі, так і по вертикалі.
Ви можете вибрати функцію плавного закриття або відкриття натисканням. Кнопковий відкривач підвісний, оліяє відкрити двері одним натисканням, а петлі з плавним закриванням забезпечують тихе і плавне зачинення дверей.
Двері можуть бути встановлені з правої або лівої сторони.
Слідкуйте за тим, щоб відстань між верхом корпусу та стелею складала не менше 5 см. Це необхідно для того, щоб можна було закріпити раму до опорної планки.
Різні типи стін потребують різних типів кріплень; Завжди використовуйте винты и саморезы (придбаються окремо), придатні для стін вашого будинку.
Максимальне навантаження настінного корпусу залежить від матеріалу, з якого виготовлена стіна.
Якщо ви оберете функцію плавного закривання для своєї полиці БЕСТО, ми рекомендуємо додати ручки на передню частину, щоб ящики/шафи було легко відкривати.
У комплект входять 2 регульовані полиці.
У комплект входять напрямні БЕСТО для настінного монтажу.
ВипадокДВП, Паперова плівка, Поліетиленова плівка
ДСП, Паперова плівка, Пластикова кромка, Пластикова кромка, Пластикова кромка, Паперова плівка
ДСП, Паперова плівка, Пластикова кромка, Пластикова кромка, Паперова плівка
ДСП, Паперова плівка, Пластикова кромка
сталь, нікелеве покриття
ацеталь пластик
Оцинкована сталь
Протріть чистою вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, щоб всі деталі кріплення були правильно затягнуті, і затягуйте їх при необхідності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 128 см |
| Властивості | З полицями |
| Глибина | 22 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Навантаження на полицю | 13 кг |
| Тип | Настінна шафа |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 9 107,37 ₴

