
IKEA BRUNKRISSLA(805.645.66), підковдра і 2 наволочки, чорний
1 735 ₴
1 544,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.645.66
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
За минулі роки понад 20 мільйонів людей заснули під підковдрами BRUNKRISSLA. Реальність перевершила наші найсміливіші очікування і довела, що якість ніколи не виходить з моди.
Суміш бавовни та віскози дає м'який шовковистий матеріал. Бавовна дихає і вбирає вологу, а віскоза - виготовлена з деревної маси, гладка і має ніжний блиск.
Віскоза забезпечує виняткову повітропроникність і поглинання. Це також надає матеріалу ніжного блиску та м'якості.
Підковдра з пластиковими кнопками внизу.
Наволочка з кроповою застібкою,
Кількість ниток: 152
Під кількістю ниток мається на увазі кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим вище число, тим щільніше зіткана тканина.
Кожна наволочка виготовлена з довільно вирізаного матеріалу, що надає кожному наволочці унікального вигляду.
54% бавовна, 46% віскоза/віскоза
Машинне прання макс. 60 ° C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині за нормальної температури (макс. 80°C).
Праска, макс. 200°С.
Не піддавати хімічному чищенню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Довжина підковдри | 200 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Кількість наволочок | 2 шт |
| Кількість ниток | 152/дюйм2 |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Ширина підодіяльника | 200 см |
- Ціна: 1 544,15 ₴






