
IKEA KALLAX(195.521.76), Тумба під телевізор із підставкою, дуб, фарбований у білий колір
6 747 ₴
6 004,83 ₴
- Під замовлення
- Код: 195.521.76
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Підставка для телевізора має бути трохи ширшою, ніж поставлений на неї телевізор. У цю тумбу під телевізор міститься телевізор із діагоналлю до 57 дюймів. Ви можете вибрати телевізор більшого розміру, якщо його вага не перевищує зазначене максимальне навантаження на стільницю.
Верхня частина тумби під телевізор розрахована на телевізор із максимальною вагою 16 кг.
Тумба під ТБДСП, ДВП, Акрилова фарба, Паперова плівка, Сотоподібний паперовий наповнювач (100% перероблений), Пластикова кромка, Пластикова кромка, Пластикова кромка
сталь, Епоксидне/поліестерне порошкове покриття
Протріть чистою вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
Регулярно перевіряйте, щоб всі деталі кріплення були правильно затягнуті, і затягуйте їх при необхідності.
Тумбу під телевізор необхідно прикріпити до стіни за допомогою настінного кріплення, що додається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24 кг |
| Вантаж / мала полиця | 9 кг |
| Висота | 78 см |
| Глибина | 39 см |
| Колір | Бежевий |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага телевізора | 16 кг |
| Навантаження / велика полиця | 13 кг |
| Ширина | 147 см |
- Ціна: 6 004,83 ₴



