
IKEA FORSBACKA(405.652.28), двері, дуб
4 076 ₴
3 627,64 ₴
- Під замовлення
- Код: 405.652.28
Відправка з 08 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кухонні фасади FORSBACKA з теплого дубового шпону підвісний, олять вам відчути себе як вдома. Двері зі скошеними краями створюють класичний, традиційний характер.
Дуб – це натуральний матеріал, який чудово старіє і згодом набуває свого унікального характеру.
Поверхня є надзвичайно міцною, оскільки покрита захисним шаром лаку.
Двері можуть бути встановлені з правої або лівої сторони.
Гарантія 25 років. Будь ласка, ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
У комплекті з петлями УТРУСТА 110 ° з вбудованим амортизатором для кухні, 2 шт, продаються окремо.
Потрібно доповнити 2 петлями.
Потрібно доповнити ручкою або ручкою.
Підходить для серії кухонних меблів МЕТОД.
Можна доповнити декоративними панелями, цоколем та декоративною планкою FORSBACKA.
ДВП, Дубовий шпон, Дубовий шпон, Пластикова кромка, Тонований акриловий лак
ДВП, дубовий шпон, дубовий шпон, Тонований акриловий лак
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м'якою тканиною, змоченою водою та м'яким засобом для миття посуду або, при необхідності, милом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 79.7 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб, З рамою |
| Система, вис | 80.0 см |
| Система, шир | 30.0 см |
| Тип | Двері |
| Товщина | 1.9 см |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Ширина | 29.7 см |
- Ціна: 3 627,64 ₴


