-11%

IKEA FÅNGGRÖDA(505.595.33), вставка з перегородками, світло сірий
262 ₴
233,18 ₴
- Під замовлення
- Код: 505.595.33
Відправка з 08 травня 2026+380 (63) 042-44-70
Менеджер Руслан- +380 (63) 411-51-90Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вставка має 2 відділення, що підвісний, олія більш ефективно використовувати простір ящика навіть для невеликих аксесуарів.
Відділення підвісний, олія мати хороший огляд вмісту і знайти те, що вам потрібно, коли вам це потрібно.
Легко виймати та переносити, оскільки є ручки.
Пластикові деталі можна здати на переробку, якщо така можливість доступна у вашому муніципалітеті.
Поліпропіленовий пластик (мінімум 20% перероблено)
Протріть чистою сухою тканиною.
Протирати м'якою тканиною, змоченою у воді.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Висота | 14 см |
| Глибина | 18 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Внутрішній органайзер |
| Ширина | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 233,18 ₴





