
IKEA SKÅDIS(005.699.35), вішалка, чорний
123 ₴
109,47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.699.35
Відправка з 08 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Забезпечте кращу організацію своїх речей, додавши аксесуари на дошку СКОДІС. Відмінне рішення, адаптоване до ваших потреб та підвісної, що волає тримати ваші улюблені предмети під рукою.
Декілька гачків для ключів, прикрас, кабелів та інших дрібниць – і вузьке місце для ручки.
Ви можете легко прикріпити аксесуари в будь-якому місці перфорованої дошки та легко переміщувати їх у будь-який час без інструментів.
Виберіть аксесуари із серії СКОДІС, які відповідають вашим потребам, та створіть власну комбінацію для зберігання речей.
За допомогою дошки для інструментів та аксесуарів SKÅDIS ви зможете легко організувати та знайти все, що вам потрібно. Ідеально підходить для будь-якої кімнати у будинку.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для вторинної переробки або відновлення енергії після використання.
Його також можна використовувати у ванній кімнаті.
сталь, порошкове покриття
Протріть чистою вологою тканиною.
Протріть чистою сухою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 3 см |
| Глибина | 2 см |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Суцільний колір |
- Ціна: 109,47 ₴



