
IKEA BOASTAD(305.070.12), буфет, чорний/дубовий шпон
30 979 ₴
27 571,31 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.070.12
Відправка з 08 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Своїм елегантним зовнішнім виглядом сервант завдячує тонким краям і таким деталям, як складні дверцята з дубового шпону. Предмети будуть заховані, але при цьому легко доступні за дверцятами, а стільниця стане в нагоді, коли ви захочете відкласти речі убік.
Усередині комода є два ящики та дві полиці, які забезпечують достатньо місця для зберігання речей.
За дверима є багато додаткового місця для зберігання речей, яке допоможе підтримувати порядок у вітальні.
Буфет стійко стоїть навіть на нерівній підлозі, оскільки має ніжки, що регулюються.
Розмістіть свої улюблені предмети на вершині комода і сховайте предмети, які зазвичай захаращуються, за дверцятами.
Завдяки отвору кабелю в задній частині буфета ви можете легко встановити вбудоване освітлення.
Підходить до інших меблів серії BOASTAD.
ДВП та стільниковий наповнювач (100 % перероблений папір), Паперова плівка, Пластикова кромка
ДСП і ДВП зі стільниковим наповнювачем (100% перероблений папір), Паперова плівка, Пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, Епоксидне порошкове покриття
ДСП, Дубовий шпон, Дубовий шпон, Тонований акриловий лак, Паперова плівка
ДСП, Паперова плівка, Пластикова кромка
Протирати тканиною, змоченою м'яким засобом для чищення.
Протріть чистою сухою тканиною.
Меблі слід прикріпити до стіни за допомогою кріплення, що додається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 161.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 66 кг |
| Висота | 75.1 см |
| Глибина ящика (всередині) | 40.3 см |
| Глибина | 52.1 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Колір | бежевий, коричневий, чорний |
| Ширина ящика (всередині) | 32.4 см |
- Ціна: 27 571,31 ₴




