
IKEA BÅRSLÖV(805.308.16), 3-місний диван з шезлонгом, Тібблбі світло-сіро-бірюзовий
48 199 ₴
42 897,11 ₴
- Під замовлення
- Код: 805.308.16
Відправка з 08 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Диван швидко і легко перетворюється на просторе ліжко, якщо зняти подушки спинки та висунути каркас основи.
Місце зберігання речей під шезлонгом. Кришка залишається відкритою, тому ви можете безпечно та зручно виймати свої речі.
Шезлонг можна розмістити як на лівому, так і правому боці, щоб ви могли підігнати диван відповідно до наявного простору і ваших уподобань.
Чохол має спеціальне покриття, яке не підвісне, олить плямам вбиратися в тканину, але залишається на поверхні, де їх можна легко витерти сухою тканиною.
Гарантія 10 років. Умови використання див. у гарантійній брошурі.
Дерево з ламінованим шпоном, фанера
фанера, ДСП, масив дерева
Поліпропіленовий пластик
100% поліестер (мінімум 90% перероблено)
Пропилососити.
Протріть чистою вологою тканиною.
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не гладити.
Не піддавати хімічному чищенню.
Покриття має рівень світлостійкості 6 (стійкість до вигоряння кольору) за шкалою від 1 до 8. За галузевими стандартами домашнього використання підходить рівень світлостійкості 4 і вище.
Стійкість до стирання цього покриття було протестовано протягом 55 000 циклів. 15 000 циклів та більше підходять для побутових меблів для щоденного використання. Результат понад 30 000 циклів означає хорошу стійкість до стирання.
Ці меблі для сидіння пройшли випробування і відповідають вимогам відповідних стандартів щодо міцності та довговічності. Тести моделюють типове використання продукту людьми вагою 110 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бірюзовий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 153 см |
| Ширина | 236 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90 см |
| Висота спинки | 73 см |
| Довжина ліжка | 200 см |
| Кількість місць | 3-місний |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Тканина |
| Форма | Г-подібна |
| Ширина ліжка | 142 см |
- Ціна: 42 897,11 ₴






