
IKEA GRYTTOM(305.683.45), набір подушок, Натуральний Gransel
1 735 ₴
1 544,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 305.683.45
Відправка з 14 квітня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Подушки роблять крісло САЛЬНО ще зручнішим, а оскільки чохол легко зняти і випрати, ви зможете годинами відпочивати в улюбленому місці.
Він підходить до крісла САЛЬНО і робить сидіння в ньому більш комфортним та приємним.
Наповнювач із поліестеру зберігає форму, робить сидіння у кріслі більш комфортним та забезпечує приємну підтримку голови.
Подушка підголовника надійно фіксується застібкою-липучкою.
Подушки легко зберегти свіжими, оскільки чохол можна зняти і випрати в пральній машині.
Завдяки блискавці чохол легко знімається.
Чохол легко утримувати в чистоті, оскільки його можна прати в машині, а також легко знімати та надягати назад.
Подушка залишається на місці, оскільки її дно вкрите ковзним матеріалом.
Підходить для крісла САЛЬНО.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для вторинної переробки або відновлення енергії після використання.
43% бавовна, 27% віскоза/віскоза, 18% поліестер (100% перероблений), 12% льон.
100% поліестер (100% перероблений)
100% поліестер (мінімум 80% перероблено)
Не прати
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не гладити.
Не піддавати хімічному чищенню.
Машинне прання макс. 40 ° C, звичайна програма.
Перед пранням застебніть блискавку.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не гладити.
Професійна хімчистка в тетрахлоретені та вуглеводнях, звичайний процес.
Перед пранням вийміть із наволочки внутрішній наповнювач.
Стійкість до стирання цієї тканини було протестовано протягом 30 000 циклів. Тканина з довговічністю 15 000 циклів і більше підходить для меблів, які мають витримувати повсякденне використання в будинку.
Покриття має клас світлостійкості 6 (стійкість до вигоряння кольору) за шкалою від 1 до 8. Згідно з галузевими стандартами для домашнього використання підходить рівень світлостійкості 4 і вище.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота, підголовник | 21 см |
| Глибина сидіння | 52 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Товщина сидіння | 4 см |
| Товщина, підголовник | 5 см |
| Ширина сидіння | 52 см |
| Ширина, підголовник | 37 см |
- Ціна: 1 544,15 ₴







