
IKEA JUSTINA(105.635.46), подушка для стільця, світло зелений
280 ₴
249,20 ₴
- Під замовлення
- Код: 105.635.46
Відправка з 09 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Просто та стильно, але, перш за все, зручно. Щільний, м'який наповнювач з пінопласту підвісний, олив навіть найтривожнішим людям почуватися спокійно за столом. Багато кольорів на вибір – виберіть свій улюблений.
Щільний пінопластовий наповнювач забезпечує комфорт та тривалу підтримку.
Застібки-липучки тримають подушку крісла на місці.
Подушка на стілець має дві однакові сторони, тому її можна перевертати для рівномірного носіння.
Можна прати у машині.
100% бавовна
Пінополіуретан 20 кг/м3
Машинне прання макс. 40 ° C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не гладити.
Не піддавати хімічному чищенню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Глибина | 40 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна ширина | 42 см |
| Мінімальна ширина | 35 см |
| Товщина | 4 см |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 249,20 ₴


