
IKEA AULI / MEHAMN(395.603.02), Розсувні двері, дзеркало алюмінієве/двосторонній дуб, вибілений
18 942 ₴
16 858,38 ₴
- Під замовлення
- Код: 395.603.02
Відправка з 09 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
10-річна гарантія. Будь ласка, ознайомтеся з умовами гарантійної брошури.
Розсувні двері надають більше місця для меблів, оскільки при відкритті не займають місця.
Плавне закривання вбудоване в напрямні і фіксує двері під час руху по напрямних, тому вони відкриваються і закриваються повільно, тихо і м'яко.
Захисна плівка знижує збитки у разі розбиття скла.
Переверніть панель, щоб вона виглядала по-новому: кожна сторона має різну обробку. Уявіть однорідний вигляд чи різноманітність.
Для збирання цього предмета меблів необхідні дві особи.
Мінімальна висота стелі: 240 см.
Підходить для вбиральні системи ПАКС.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для вторинної переробки або відновлення енергії після використання.
Корпус розсувних двері з направляючимиалюміній, анодований
скло, поліетиленова плівка
ДВП, Паперова фольга
Протирати тканиною, змоченою водою або засобом миття вікон.
Протріть чистою сухою тканиною.
Звертатись обережно! Пошкоджений край або подряпана поверхня можуть призвести до раптового розтріскування/розбивання скла. Уникайте ударів збоку, оскільки саме тут скло найбільш чутливе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована глибина | 8.0 см |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 236 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Комплектні розсувні двері |
| Товщина | 2.3 см |
| Колір | білий, бежевий, сірий |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 16 858,38 ₴
