
IKEA AULI / MEHAMN(595.602.97), Розсувні двері, дзеркало алюмінієве/двосторонній дуб, вибілений
17 220 ₴
15 325,80 ₴
- Під замовлення
- Код: 595.602.97
Відправка з 09 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
10-річна гарантія. Будь ласка, ознайомтеся з умовами гарантійного обслуговування у гарантійній брошурі.
Розсувні двері надають більше місця для меблів, оскільки при відкритті не займають місця.
Плавне закривання вбудоване в напрямні і фіксує двері під час руху по напрямних, тому вони відкриваються і закриваються повільно, тихо і м'яко.
Захисна плівка знижує збитки у разі розбиття скла.
Розсувні двері не вимагають ручок чи ручок. Це створює позачасовий образ, який легко поєднувати з різними стилями.
Панелі змінні, тому змінити вигляд можна за невелику частину вартості покупки нової шафи.
Переверніть панель, щоб вона виглядала по-новому: кожна сторона має різну обробку. Уявіть однорідний зовнішній вигляд чи різноманітність.
Монтаж повинні виконувати 2 особи.
Мінімальна висота стелі: 205 см.
Підходить для вбиральні системи ПАКС.
У комплект входять кріплення для розсувних дверей та маскувальні планки.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для вторинної переробки або відновлення енергії після використання.
Корпус розсувних двері з направляючимиалюміній, анодований
скло, поліетиленова плівка
ДВП, Паперова фольга
Протирати тканиною, змоченою водою або засобом миття вікон.
Протріть чистою сухою тканиною.
Будь ласка, звертатися обережно! Пошкоджений край або подряпана поверхня можуть призвести до раптового розтріскування/розбивання скла. Уникайте ударів збоку, оскільки саме тут скло найбільш чутливе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована глибина | 8.0 см |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 201 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Тип | Комплектні розсувні двері |
| Товщина | 2.3 см |
| Колір | білий, бежевий, сірий |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 15 325,80 ₴
