
IKEA DAMMÄNG(005.599.79), відро з кришкою, сіро-зелений
1 735 ₴
1 544,15 ₴
- Під замовлення
- Код: 005.599.79
Відправка з 09 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Кошики Даммен можна ставити один на одного для економії місця. Завдяки ним сортування сміття може стати елементом дизайну інтер'єру. Ідеально підходить для сортування великих відходів, таких як пластикове або паперове впакування.
Контейнери DAMMÄNG призначені для задоволення потреб у сортуванні сміття. Ідеально підходить для сортування великих відходів, таких як пляшки та упаковка.
Акуратна форма кошика підвісного, олія легко розмістити її у вузьких просторах, поряд з кухонним островом або шафою.
Ви можете відкрити кришку, навіть якщо на ній встановлений один з менших кошиків ДАММЕНГ (8 або 26 літрів), оскільки кришка складна.
Складна ручка підвісна, олія легко переносити контейнер і доставляти його на станцію переробки.
Легко закруглені кути полегшують очищення кошика. При цьому ви не ризикуєте натрапити на гострий край.
Кришка, що входить в комплект підвісний, олить сховати сміття. Його можна зняти, щоб його можна було легко чистити або якщо ви волієте тримати контейнер відкритим.
Кошики серії Даммен доступні в трьох розмірах і кольорах. Їх можна штабелювати один на одного на максимальну висоту 90 см.
Не підходить для контакту із харчовими продуктами.
Рекомендується лише для використання в приміщенні.
Поліпропіленовий пластик (мінімум 50% перероблений)
Армований поліамідний пластик (мінімум 20% перероблений)
Протріть чистою сухою тканиною.
Протріть м'якою тканиною, змоченою водою та м'яким засобом для миття посуду або, при необхідності, милом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46 см |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 27 см |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 кг |
| Глибина | 65 см |
| Ємність | 48 л |
| Країна-виробник | Польща |
| Розмір | Посередній |
| Властивості | Поводження з відходами, З кришкою, З ручками |
| Форма | Овальний |
- Ціна: 1 544,15 ₴









