
IKEA BRUNKRISSLA(705.770.79), наволочка, зелений/різнокольоровий
280 ₴
249,20 ₴
- Під замовлення
- Код: 705.770.79
Відправка з 09 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Наволочка BRUNKRISSLA з характерним картатим візерунком виготовлена з м'якої суміші бавовни та віскози, що надає їй відчуття шовковистості та приємності для шкіри. Проста деталь, яка покращить естетику та комфорт ліжка.
Суміш бавовни та віскози дає м'який, шовковистий матеріал. Бавовна дихає і вбирає вологу, а віскоза - виготовлена з деревної маси, гладка і має ніжний блиск.
Віскоза виготовляється з деревної маси і має гладку, прохолодну і м'яку на дотик поверхню.
Ідеально поєднується з підковдра брункрисла.
Наволочка з кроповою застібкою,
Кількість ниток: 152
Під кількістю ниток мається на увазі кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим вище число, тим щільніше зіткана тканина.
54% бавовна, 46% віскоза/віскоза
Машинне прання макс. 60 ° C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині за нормальної температури (макс. 80°C).
Праска, макс. 200°С.
Не піддавати хімічному чищенню.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Зелений |
| Тип | Наволочка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.1 кг |
| Візерунок | Картатий |
| Довжина | 50 см |
| Кількість наволочок | 1 шт |
| Кількість ниток | 152/дюйм2 |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Бавовна / віскоза |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 249,20 ₴



