
IKEA METOD(095.386.28), висока шафа з висувною коморою, білий/імітація Воксторпа дуб
45 892 ₴
40 843,88 ₴
- Під замовлення
- Код: 095.386.28
Відправка з 09 травня 2026- +380 (63) 411-51-90Менеджер
Система МЕТОД дає вам необмежені можливості створення кухні вашої мрії. У поєднанні з фасадами VOXTORP з дубового шпону із вбудованими ручками ви отримаєте мінімалістичний ефект із теплим виразом.
Гарантія 25 років. Будь ласка, ознайомтеся з умовами гарантійного обслуговування у гарантійній брошурі.
Під час кріплення шафи на стіну необхідно доповнити підвісною рейкою МЕТОД.
ДверіДСП
Пластикова фольга
Пластикова кромка
ДСП, меламінова плівка, пластикова кромка
ДВП, Акрилова фарба
сталь, Епоксидне/поліестерне порошкове покриття
ДВП, Поліетиленова плівка, Акрилова фарба.
посилений поліамідний матеріал
сталь, оцинкована
сталь, нікельоване покриття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 208.0 см |
| Глибина | 61.6 см |
| Корпус, глиб | 60.0 см |
| Країна-виробник | Польща |
| Матеріал | Дуб |
| Властивості | з висувною шафою |
| Тип | Висока шафа |
| Фронт | Інтегровані ручки, Тарілка |
| Колір | бежевий, коричневий |
| Ширина | 60.0 см |
- Ціна: 40 843,88 ₴

